פרופיל החברה

חברת ארגנקום בע"מ הינה בין החברות המובילות בייבוא ושיווק אביזרי תקשורת ומכשירי בדיקה לתשתיות מחשבים וטלפוניה, נחושת ואופטיקה.

אנו המייצגים הבלעדיים של החברות Telegartner ו-IDEAL המשווקות מוצרים ברמה בינלאומית.

בחברתנו מגוון רחב של מוצרים

 

  • מוצרי נחושת

שקעים, פנלים (מסוכך/לא מסוכך), מגשרים תוצרת CAT 5E / 6 / 6A / 7 / 8.1 - Tiger/Telegartner

קופסאות על הטיח-יחיד, כפול, ל-12/8/6 שקעים, תקע לחיווט מהיר/ לכבל ג'יגה , סוויצ'ים

ארונות תקשורת במגוון גדלים+אביזרים נלווים , פנלים שיערות/ עיוור/ טבעות, פסי חשמל

  • מוצרי אופטיקה

מגשרים, מתאמים, פיקטלים, מחברים LC, ST, SC, FC

מחברים לחיבור מהיר: SM, SM/APC, MM, OM3, OM4, MPO/MTP

סליבים, נייר אורז, ממירים אופטיים /MM/SM,10/100,10/100/1000

פנלים, מגשיות, קלאוז'רים, ארוניות, קסטה לפס דיו

קופסאות על הטיח יחיד, כפול, 4/6 כולל מתאם ל-LC/ST

  • מוצרי מולטימדיה

כבלים, מפצלי מסך ומתאמים VGA, HDMI(4K), USB 2.0/3.0, DVI, DP

מתאמים לקופסאות משולבות כולל: PL, HDMI, VGA, USB

  • כלי עבודה

      1. נחושת

לוחצים : BNC, בזק/RJ45/RJ11, שפורפרת, לוחץ לקיסטון ולתקע Telegartner, לוחץ לתקע כבל ג'יגה ולחיווט מהיר,

נועץ קרונה, אום כלוב/ גרמני, קאטר, סט מברגים, סרט דו צדדי, חבקים, סכין, איזולירבנד

מכשירי בדיקה תוצרת IDEAL

      2. אופטיקה

מקלפים מדגם MILLER, CLAUS וטרקטור CLEAVER. עפרון לייזר (LC, ST, SC, FC)

עפרון לניקוי סיבים (LC, ST, SC)

מכשירי בדיקה תוצרת IDEAL

  • שירותי מעבדה

בחברתנו קיימת מעבדה לייצור כבלי נחושת, אופטיקה וטלפוניה, במגוון סוגים ואורכים

ניתן לסמן כבלים לפי דרישה

 

© ארגנקום בע״מ